פנייה אל עורך דין מוביל בעל ניסיון רב והמלצות

פייסבוק
וואטסאפ
הדפסה

עו"ד תעבורה בירושלים מייצג לקוחות רבים בעיר ומאזורים הסמוכים אליה. נושאי התעבורה מגוונים והטיפולים נעשים מול המשטרה, משרד התחבורה, בתי דין לתעבורה וגורמים אחרים. כך, לגבי נושאים מורכבים כמו תאונות דרכים, עבירות חמורות, נושאים מנהליים וכדומה. כל לקוח יקבל את מלוא תשומת הלב בהתאמה לסיטואציה בה הוא מצוי. עו"ד ראובן לרנר עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רלוונטי.

עו"ד תעבורה בירושלים – מסור ומיומן

עו"ד תעבורה בירושלים מקבל כל תיק לידיו ולומד אותו לעומק. הוא מגיב ונותן המלצותיו בהתאם למצב. התיקים המורכבים והחמורים קשורים בעבירות תנועה הגורמות לתאונות קטלניות או אחרות בהם נפגעים אנשים. אבל יש גם חמורות אחרות. הנושאים הינם: נהיגה בשכרות או תחת השפעת סם, פסילת רישיון מנהלית עקב מעורבות בתאונות קטלניות, מהירות מופרזת, עקיפות מסוכנות, אי ציות לתמרורים, עבירות נהיגה ללא רישיונות מתאימים ועוד. נושאים מנהלים אחרים הינם:  איסור שימוש לרכב עקב פגמים בו, הורדתו מהכביש, הפחתת נקודות וביטולן, המרת עונשים והשגת זיכויים וכדומה. הוא מכיר היטב נקודות תורפה בעבודת המשטרה כמו בדיקת ינשוף לא תקינה, בדיקת מהירות שאיננה מתבצעת נכון וכדומה. כל הקלה בעונש, הפחתת וביטול קנסות, החזרת רישיון ללקוח במהירות תסייע מאוד. לדוגמה: החזרת רישיון לאנשים שפרנסתם תלויה בו היא, ללא ספק, הקלה רבה.

טיפולים מול מוסדות ורשויות

הטיפולים נעשים מול הגורמים השונים. ראשית מול המשטרה האוכפת את החוק ומול נציגיה החוקרים או התובעים. כאן הוא יכול להשיג הקלות, להמיר דיון בבתי משפט בקנסות ועוד. ליווי אחר נעשה בעת הכנה למבדקי המרב"ד הבודק כשירות מבחינה רפואית. ייצוג משמעותי מאוד נעשה בבתי דין לתעבורה. הטיפול כולל, לעיתים, גם ערעור על פסיקות וכדומה. 

ייצוג נאמן

עו"ד ראובן לרנר מתמחה בנושאי תעבורה ובנושאים אחרים ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל תמיכה במצבים מורכבים, ייעוץ, מתן המלצות, מחירים נוחים, ליווי ככל הנדרש ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מהשתלמויות והתמחויות, ממתן שירות מקצועי ומוצלח ללקוחות רבים לאורך השנים ועוד. הוא ישמח לשרת כל לקוח נוסף.

עו"ד ראובן לרנר

ייעוץ ראשוני טרם התחייבות

  משרדים:

  משרד עורכי דין ראובן לרנר

  ניתן להפנות למשרד עו"ד ראובן לרנר ושות', כל שאלה בעבירת תעבורה או המשפטה הפלילי הכרחי להצלחת ההליך המשפטי! פנו עכשיו לייעוץ משפטי.

  הבלוג המשפטי

  בחירת עורך דין מומחה למקרה שלכם

  תחום התעבורה הוא מורכב מאוד בעולם בכלל אך בארץ בפרט. אצלנו השימוש בתחבורה ציבורית הוא ברירת מחדל. התוצאה היא רכבים רבים שנמצאים על הכביש, פקקים

  עורך דין לנהיגה בשכרות
  כל מה שצריך לדעת על עבירות נהיגה

  אחת מעבירות התעבורה חמורות ביותר היא נהיגה בשכרות. בשנים האחרונות משקיעה המשטרה משאבים רבים באיתור נהגים הנוהגים בשכרות וגם העונש על כך חמור ויכול להגיע

  משרד עורכי דין מוביל בירושלים

  בעיר כמו ירושלים, עיר שכולה הרים, ירידות, עליות, סיבובים ופיתולים, קורות לא מעט תאונות רק בגלל המבנה של העיר. ישנן נקודות מועדות לתאונות אשר המקומיים

  דילוג לתוכן