עו"ד תעבורה בבאר שבע

פייסבוק
וואטסאפ
הדפסה

רוב בני האדם הם שומרי חוק. גם כשאדם נכנס לרכב, הבסיס לאופן הנהיגה שלו הוא חוקי התנועה והתקנות הרלוונטיות. ובכל זאת, מדי שנה מורשעים ישראלים רבים בביצוע עבירות תנועה – ומשלמים על כך מחיר יקר, לעיתים מופרז ולא מחויב המציאות. עו"ד תעבורה בבאר שבע עשוי לסייע גם למי שחשוד בביצוע עבירה וגם למי שהוגש נגדו כתב אישום בגין התנהלות בכביש. את הייעוץ והליווי המשפטיים חשוב לקבל מאיש מקצוע מנוסה בתחום ספציפי זה – עו"ד ראובן לרנר מתמחה בדיני תעבורה וכבר עזר לנהגים רבים.

העבירות שמחייבות פנייה אל עו"ד תעבורה בבאר שבע

* נהיגה בשכרות – עבירה שהעונש עליה עלול לכלול גם שלילת רישיון לשנתיים או יותר וגם מאסר בפועל. עו"ד מיומן יאתר פגמים בהתנהלות המשטרה ו/או יבליט נסיבות שיובילו להקלה בעונש ואף לזיכוי.

* עקיפות מסוכנות – עקיפה תוך חציית קו הפרדה רצוף או כשהדרך לא פנויה גורמת לזימון לשימוע שבעקבותיו רשאי קצין משטרה לפסול את הרישיון ל-30 ימים. ייעוץ מקצועי מאפשר לנהג להתמודד עם השימוע באופן מיטבי ולבטל את רוע הגזירה.

* נהיגה ללא מלווה – נהגים חדשים עלולים לספוג עונש כבד אם לא יצייתו לתקנות הייעודיות עבורם. במקרים אלה מתעצמת החשיבות של קבלת סיוע משפטי.

* נהיגה במהירות מופרזת – כשהמהירות גבוהה במיוחד, הנהג עלול לעמוד לדין ועוד קודם לכן לאבד את הרישיון ל-30 ימים. עורך דין מנוסה יודע לזהות כשלים בתפעול הציוד שזיהה את המהירות וכך לסייע ללקוחותיו.

עורך דין תעבורה בבאר שבע

עורך דין ראובן לרנר צבר ניסיון רחב היקף בתחום עבירות התעבורה הן במהלך ההתמחות שלו, שאותה ערך במשרד עורכי דין מהבולטים בארץ, והן במסגרת העבודה העצמאית שלו במשרד שהקים. ניסיון זה, בתוספת הבקיאות המקצועית, הרצינות והנחישות מעניקים לכל מי שזקוק לשירותיו של עו"ד תעבורה בבאר שבע סיכוי גבוה במיוחד להתמודד בהצלחה עם הרשויות, ולא לשלם מחיר גבוה מדי ושאינו מחויב המציאות בגין עבירת תנועה (ובוודאי במקרים שבהם האדם חף מפשע). השירות מתאפיין בזמינות גבוהה וביחס אישי, כך שבכל רגע ורגע תדעו שאתם בידיים טובות.

עו"ד ראובן לרנר

ייעוץ ראשוני טרם התחייבות

  משרדים:

  משרד עורכי דין ראובן לרנר

  ניתן להפנות למשרד עו"ד ראובן לרנר ושות', כל שאלה בעבירת תעבורה או המשפטה הפלילי הכרחי להצלחת ההליך המשפטי! פנו עכשיו לייעוץ משפטי.

  הבלוג המשפטי

  בחירת עורך דין מומחה למקרה שלכם

  תחום התעבורה הוא מורכב מאוד בעולם בכלל אך בארץ בפרט. אצלנו השימוש בתחבורה ציבורית הוא ברירת מחדל. התוצאה היא רכבים רבים שנמצאים על הכביש, פקקים

  עורך דין לנהיגה בשכרות
  כל מה שצריך לדעת על עבירות נהיגה

  אחת מעבירות התעבורה חמורות ביותר היא נהיגה בשכרות. בשנים האחרונות משקיעה המשטרה משאבים רבים באיתור נהגים הנוהגים בשכרות וגם העונש על כך חמור ויכול להגיע

  משרד עורכי דין מוביל בירושלים

  בעיר כמו ירושלים, עיר שכולה הרים, ירידות, עליות, סיבובים ופיתולים, קורות לא מעט תאונות רק בגלל המבנה של העיר. ישנן נקודות מועדות לתאונות אשר המקומיים

  דילוג לתוכן