עו"ד תעבורה באשדוד

פייסבוק
וואטסאפ
הדפסה

רוב בני האדם משתדלים לנהוג באופן זהיר ואחראי, אבל גם אנשים נורמטיביים לחלוטין, עלולים להסתבך עם החוק עקב עבירה על דיני התעבורה או חשד לביצוע עבירה כזו. במצב כזה מומלץ בחום לא לנסות להתמודד עם הבעיה לבד אלא לפנות אל עו"ד תעבורה באשדוד, ולא עוד עורך דין אלא איש מקצוע בעל ניסיון ספציפי בתחום זה. עו"ד ראובן לרנר כבר טיפל בהצלחה בתיקים מורכבים מאוד לרבות גרימת מוות ברשלנות, ובהתאם יכול להבטיח וגם לקיים שירות משפטי איכותי במיוחד.

באילו מצבים מומלץ להיעזר בשירות של עו"ד תעבורה באשדוד

* זימון לשימוע לפני פסילה מנהלית – ישנן עבירות תנועה שבעקבותיהן יש לקצין משטרה סמכות לפסול את הרישיון עוד לפני העמדה לדין, לפרקי זמן של 30 ימים, 60 ימים או 90 יום. עורך דין מומחה לתעבורה מסייע למי שזומן לשימוע כזה להיערך אליו וכך למקסם את הסיכוי לביטול הגזירה.

* חשד לשימוש בטלפון הסלולרי בזמן נהיגה – העונש על עבירה זו עלול להיות קנס של 1,000 ש"ח ו-8 נקודות חובה. יחד עם זאת יש נסיבות שבהן כדאי לערער על דו"ח ואף לבקש להישפט במידת הצורך, ועל כן כדאי להתייעץ עם עו"ד מומחה.

* תאונת דרכים ובפרט עם נפגעים – תאונות הדרכים הפכו למכת מדינה, ולכן בתי הדין לתעבורה עלולים להחמיר עם כל מי שמעורב בתאונה כזו. ההבדל בין הגעה לחקירת משטרה ובוודאי שלמשפט ללא קבלת ייעוץ מעו"ד תעבורה מנוסה לבין מצב שבו כן מקבלים ייעוץ משפטי מקצועי עשוי להיות דרמטי.

* חשד לנהיגה בהשפעת אלכוהול – הרשעה בעבירה זו, עלולה להוביל לשלילת הרישיון לפרק זמן של שנתיים ואפילו יותר, אלא אם כן היו נסיבות מיוחדות. תפקידו של עורך הדין הוא לאתר נסיבות כאלה ו/או כשלים בהתנהלות השוטרים שרשמו את הדו"ח.

עורך דין תעבורה באשדוד

עו"ד תעבורה באשדוד, פוגש את לקוחותיו בסיטואציה לא פשוטה מבחינתם, כשבדרך כלל רישיון הנהיגה נמצא בסכנה ולפעמים ישנה גם סכנת מאסר בפועל. המחויבות המוחלטת של עו"ד ראובן לרנר לכל לקוח ולקוחה מבטיחה להם מאמץ מקסימלי למנוע ענישה קשה, ולמעשה בלא מעט מקרים האסטרטגיה שהוא בוחר מובילה לכך שהלקוח יזוכה או כלל לא יועמד לדין.

עו"ד ראובן לרנר

ייעוץ ראשוני טרם התחייבות

  משרדים:

  משרד עורכי דין ראובן לרנר

  ניתן להפנות למשרד עו"ד ראובן לרנר ושות', כל שאלה בעבירת תעבורה או המשפטה הפלילי הכרחי להצלחת ההליך המשפטי! פנו עכשיו לייעוץ משפטי.

  הבלוג המשפטי

  בחירת עורך דין מומחה למקרה שלכם

  תחום התעבורה הוא מורכב מאוד בעולם בכלל אך בארץ בפרט. אצלנו השימוש בתחבורה ציבורית הוא ברירת מחדל. התוצאה היא רכבים רבים שנמצאים על הכביש, פקקים

  עורך דין לנהיגה בשכרות
  כל מה שצריך לדעת על עבירות נהיגה

  אחת מעבירות התעבורה חמורות ביותר היא נהיגה בשכרות. בשנים האחרונות משקיעה המשטרה משאבים רבים באיתור נהגים הנוהגים בשכרות וגם העונש על כך חמור ויכול להגיע

  משרד עורכי דין מוביל בירושלים

  בעיר כמו ירושלים, עיר שכולה הרים, ירידות, עליות, סיבובים ופיתולים, קורות לא מעט תאונות רק בגלל המבנה של העיר. ישנן נקודות מועדות לתאונות אשר המקומיים

  דילוג לתוכן