עורך דין פלילי בירושלים

פייסבוק
וואטסאפ
הדפסה

עורך דין פלילי בירושלים ראובן לרנר

עורך דין פלילי בירושלים מייצג לקוחות אשר נחשדים בביצוע עבירות פליליות. הם עלולים להיקלע לסיטואציות מורכבות בנסיבות שונות. הוא פועל עבורם ולמענם במשטרה, מול הפרקליטות המחליטה על הגשת כתב אישום ואף מייצגם בבתי משפט. כל הקלה כולל מהעונש המירבי הקבוע בחוק תסייע להם רבות. עו"ד ראובן לרנר עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע חשוב.

 עורך דין פלילי בירושלים – ליווי מקיף

עורך דין פלילי בירושלים יכול לייצג את הלקוח מיד עם הסתבכותו.  כך בעבירות אלימות, הטרדות מיניות, כלכליות ומרמה, סמים ועוד. הדבר אף רצוי מאוד בכל מצב, מאחר ולא תמיד הוא יודע איך להתנהל מול החוקרים המשטרתיים. במקרים שונים, עשוי להתברר כי ההאשמות מולו אינן חמורות והוא ישוחרר ממעצר. בנסיבות אלו גם יימנע רישום פלילי שהשלכותיו השליליות ונזקיו חמורים לעתיד. עם זאת, יש מצבי ביניים שונים בהם עורך הדין יכול לטפל ולהקל רבות. בין היתר: ייעוץ לקראת חקירות, הדרכה על הדברים שאסור לו לומר בחקירה ומאידך איך להגיב. בנוסף, הוא יכול לבקש, בסיטואציות רבות, שחרור למעצר בית, קיצור ימי מאסר, שחרורו  בערבות ועוד. בשלב מאוחר יותר הוא יכול לדון עם נציגי הפרקליטות לגבי חומרת העבירות לנסות להמירן לעבירות מנהליות בתמורה להתחייבויות שונות של הלקוח ועוד. מצבים אלו נפוצים בעת עבירות צווארון לבן שונות.

ייצוג בבית משפט

במידה והתיק מועבר לבית המשפט אזי יהיה צורך בייצוג מעולה. כאן יש צורך בידע ובניסיון לצד השקעה רבה. כך בעיון בדיונים קודמים היכולים לסייע. הוא ינסה להביא תקדימים משפטיים, יטען לטובתו, יציג ראיות מזכות, המלצות וחוות דעת חיוביות. המטרה העיקרית היא להביא לזיכוי מוחלט. אלא שכל הקלה בעונש מהמרבי הקבוע בחוק תיחשב להישג ותסייע ללקוח לחזור למסלול חיים נורמאטיביים.

משרד מעולה

עו"ד ראובן לרנר עוסק בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי ונאמן. הוא כולל יחס אישי שלרוב, מוסיף תמיכה נפשית, ליווי, ייעוץ לכל לקוח מתלבט ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהתמחות והשתלמויות בתחום, משירות מוצלח ללקוחות לאורך זמן וכדומה. הוא ישמח לשרת לקוחות נוספים.

עו"ד ראובן לרנר

ייעוץ ראשוני טרם התחייבות

  משרדים:

  משרד עורכי דין ראובן לרנר

  ניתן להפנות למשרד עו"ד ראובן לרנר ושות', כל שאלה בעבירת תעבורה או המשפטה הפלילי הכרחי להצלחת ההליך המשפטי! פנו עכשיו לייעוץ משפטי.

  הבלוג המשפטי

  בחירת עורך דין מומחה למקרה שלכם

  תחום התעבורה הוא מורכב מאוד בעולם בכלל אך בארץ בפרט. אצלנו השימוש בתחבורה ציבורית הוא ברירת מחדל. התוצאה היא רכבים רבים שנמצאים על הכביש, פקקים

  עורך דין לנהיגה בשכרות
  כל מה שצריך לדעת על עבירות נהיגה

  אחת מעבירות התעבורה חמורות ביותר היא נהיגה בשכרות. בשנים האחרונות משקיעה המשטרה משאבים רבים באיתור נהגים הנוהגים בשכרות וגם העונש על כך חמור ויכול להגיע

  משרד עורכי דין מוביל בירושלים

  בעיר כמו ירושלים, עיר שכולה הרים, ירידות, עליות, סיבובים ופיתולים, קורות לא מעט תאונות רק בגלל המבנה של העיר. ישנן נקודות מועדות לתאונות אשר המקומיים

  דילוג לתוכן