עורך דין פלילי באשדוד

פייסבוק
וואטסאפ
הדפסה

עורך דין פלילי באשדוד ראובן לרנר

עורך דין פלילי באשדוד מייצג לקוחות פרטיים אשר נזקקים לשירותיו. מדובר, לרוב, על אנשים אשר חשודים בביצוע עבירות פליליות. הטיפול יכול להיות מקיף וארוך ומרגע שהם נעצרים כחשודים. הוא כולל ייצוג מול המשטרה, הפרקליטות ובתי המשפט. עו"ד ראובן לרנר עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רב.

עורך דין פלילי באשדוד – מיומן ונחוש

עורך דין פלילי באשדוד מקבל לידו תיק ולומד אותו היטב. מדובר על תיקי רצח, הריגה, אלימות כלפי שוטרים, עבירות מין, הימורים, הצתה, תקיפה וחבלה ועוד. על פי הממצאים שבו הוא מחליט על דרכי פעולה אפשריות. מומלץ לערב אותו כבר בשלבים הראשונים על מנת שיוכל לייעץ על הדרכים להתנהל בחקירות המשטרה. בעת הזאת יכול אדם להפליל עצמו שלא מרצון ולא מדעת. הדבר חשוב במיוחד, כאשר הוא אינו אשם. בין לבין יכול עורך הדין לסייע במספר אלמנטים נוספים חשובים. כך בניסיון להקל בתנאי מעצר, להגיש בקשה שחרור בערבות או למעצר בית ועוד. כאשר התיק מגיע לפרקליטות הוא יבקש לנסות לבקש ויתור על העמדה לדין בתמורה לרישום עבירות מנהלתיות וקנסות. הסדרים כאלו מקובלים, בעיקר, בעבירות צווארון לבן – אבל לא רק. הסדר כזה יתרום רבות לנאשם, ימנע רישום פלילי היכול להוות כתם לכל החיים ועוד. כך יוכל לחזור לשגרת חיים מבורכת.

ייצוג בבתי משפט

ייצוג נאשמים בבתי משפט מהווה אחד משיאי השירותים של עורך דין ללקוח. כאן הוא יגייס את כל הידע והניסיון שצבר לאורך שנים. הוא יטען לטובתו, יחפש ויביא תקדימים משפטיים, יעמיד עדים על הדוכן התומכים בגרסת לקוחו, יציג ראיות תומכות, יצרף חוות דעת חיוביות עליו ועל אישיותו ועוד. הצלחה משמעותי היא זיכוי מכל אשמה, אבל גם כל עונש מופחת מהמקסימאלי בחוק יהווה הצלחה וישרת את הלקוח.

משרד איכותי ומוביל

עו"ד ראובן לרנר עוסק בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ לכל מתלבט, ליווי ותמיכה התורמים להרגשת הביטחון ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מהתמחות, משירות איכותי ללקוחות לאורך זמן ועוד. הוא ישרת  בשמחה לקוחות נוספים.

עו"ד ראובן לרנר

ייעוץ ראשוני טרם התחייבות

  משרדים:

  משרד עורכי דין ראובן לרנר

  ניתן להפנות למשרד עו"ד ראובן לרנר ושות', כל שאלה בעבירת תעבורה או המשפטה הפלילי הכרחי להצלחת ההליך המשפטי! פנו עכשיו לייעוץ משפטי.

  הבלוג המשפטי

  בחירת עורך דין מומחה למקרה שלכם

  תחום התעבורה הוא מורכב מאוד בעולם בכלל אך בארץ בפרט. אצלנו השימוש בתחבורה ציבורית הוא ברירת מחדל. התוצאה היא רכבים רבים שנמצאים על הכביש, פקקים

  עורך דין לנהיגה בשכרות
  כל מה שצריך לדעת על עבירות נהיגה

  אחת מעבירות התעבורה חמורות ביותר היא נהיגה בשכרות. בשנים האחרונות משקיעה המשטרה משאבים רבים באיתור נהגים הנוהגים בשכרות וגם העונש על כך חמור ויכול להגיע

  משרד עורכי דין מוביל בירושלים

  בעיר כמו ירושלים, עיר שכולה הרים, ירידות, עליות, סיבובים ופיתולים, קורות לא מעט תאונות רק בגלל המבנה של העיר. ישנן נקודות מועדות לתאונות אשר המקומיים

  דילוג לתוכן