נתפסתם מבצעים עבירה? פנו אלינו !

פייסבוק
וואטסאפ
הדפסה

עו"ד תעבורה באשדוד מטפל בנושאי תעבורה מגוונים. נזקקים לשירותיו לקוחות בעיר ובאזורים הקרובים אליה. הליווי והייצוג נעשה מול משטרת התנועה ונציגיה, משרד התחבורה על שלוחותיו והגופים הכפופים אליו, בתי דין לתעבורה ועוד. כל תיק ינוהל בהתאם לצורך. עו"ד ראובן לרנר עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע חשוב.

עו"ד תעבורה באשדוד – מתייחס בכובד ראש

עו"ד תעבורה באשדוד מתייחס בכובד ראש לכל נושא המובא בפניו. מטבע הדברים, הנושאים הבוערים ביותר אצל הלקוחות הן מעורבות בעבירות תנועה חמורות. המורכבות ביניהם הן תאונות דרכים עם, חלילה, הרוגים, או נפגעים חמורים אחרים. בתאונות אילו נלקח רישיון הנהיגה על ידי קצין משטרה וכתב האישום צפוי להיות חמור.  עבירות חמורות אחרות הן נהיגה בשכרות/תחת השפעת סם, פסילות, מהירות מופרזת, עקיפות מסוכנות, סטייה ממסלול נסיעה, אי ציות לתמרורים, עבירות נהיגה ללא רישיונות מתאימים ועוד. נושאים מנהליים המונחים לטיפולו הינם:  איסור שימוש לרכב עקב פגמים בו ו/או הורדתו מהכביש, הפחתת נקודות וביטולן, המרת עונשים לקלים יותר, השגת זיכויים ועוד. הוא ישתמש בכל הידע  שברשותו ובמיוחד בעת מתן דו"חות משטרתיים שלא כחוק. כך למשל: לאחר בדיקת ינשוף לא תקינה, דו"ח ממצלמת מהירות שאיננה  מוצבת במקום נכון וכדומה. הקלה בעונש, הפחתת ו/או ביטול קנסות, החזרת רישיון ללקוח במהירות ועוד תסייע מאוד.

רשויות אוכפות, מטפלות ותובעות

הטיפולים נעשים מול המשטרה האוכפת את החוק. הוא ייצג מול קציני המשטרה השוללים את הרישיון, התובעים שמגישים תביעה לבתי הדין וכדומה. סיטואציות אחרות הן כאשר הרישיון נלקח או נפסל בגלל נושאי בריאות או מסיבה מנהלית אחרת. כאן יהיה צורך בהכנת הלקוח לקראת מבדקים במרב"ד  שתפקידו הינו לבדוק כשירות מבחינה רפואית. ייצוג נדרש, כמובן, גם בבתי דין לתעבורה.

ייצוג בלתי מתפשר

עו"ד ראובן לרנר מתמחה בנושאי תעבורה ובנושאים אחרים ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא יתמוך נפשית במצבים מורכבים, ייעץ, ימליץ לכל מתלבט על הדרך לפעול, ילווה ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך השנים ועוד. הוא ישמח לשרת נוספים.

עו"ד ראובן לרנר

ייעוץ ראשוני טרם התחייבות

  משרדים:

  משרד עורכי דין ראובן לרנר

  ניתן להפנות למשרד עו"ד ראובן לרנר ושות', כל שאלה בעבירת תעבורה או המשפטה הפלילי הכרחי להצלחת ההליך המשפטי! פנו עכשיו לייעוץ משפטי.

  הבלוג המשפטי

  בחירת עורך דין מומחה למקרה שלכם

  תחום התעבורה הוא מורכב מאוד בעולם בכלל אך בארץ בפרט. אצלנו השימוש בתחבורה ציבורית הוא ברירת מחדל. התוצאה היא רכבים רבים שנמצאים על הכביש, פקקים

  עורך דין לנהיגה בשכרות
  כל מה שצריך לדעת על עבירות נהיגה

  אחת מעבירות התעבורה חמורות ביותר היא נהיגה בשכרות. בשנים האחרונות משקיעה המשטרה משאבים רבים באיתור נהגים הנוהגים בשכרות וגם העונש על כך חמור ויכול להגיע

  משרד עורכי דין מוביל בירושלים

  בעיר כמו ירושלים, עיר שכולה הרים, ירידות, עליות, סיבובים ופיתולים, קורות לא מעט תאונות רק בגלל המבנה של העיר. ישנן נקודות מועדות לתאונות אשר המקומיים

  דילוג לתוכן