נהיגה בשכרות

פייסבוק
וואטסאפ
הדפסה

עורך דין לנהיגה בשכרות

אלכוהול הוא חומר מתעתע מאוד. מצד אחד, רוב בני האדם שותים משקאות אלכוהוליים ובמיוחד בשמחות ובאירועים חברתיים. אפילו ספר תהילים ממליץ עליו: "יין ישמח לבב אנוש", והוא כמובן חוקי לגמרי. מצד שני, הוא משבש את שיקול הדעת שלנו, והבעיה העיקרית היא, שקשה מאוד לזהות את הנקודה שבה אנחנו כבר לא באמת צלולים – ולכן גם לא כשירים לנהוג. הסכנה הממשית שמייצרת נהיגה תחת השפעת אלכוהול, הובילה את המדינה לקבוע רף ענישה מחמיר מאוד עבור עבירה זו. עורך דין לנהיגה בשכרות עשוי לסייע למי שנתפס כשבגופו כמות גדולה מהמותר של אלכוהול, ולמעשה זהו אחד מתחומי המומחיות של עו"ד ראובן לרנר.

למה חשוב למצוא עורך דין לנהיגה בשכרות עם ניסיון רב?

* ההבדל המשמעותי בין שני סוגי עבירות – עבירה אחת היא נהיגה תחת השפעת אלכוהול, והעונש עליה הוא 3 חודשי פסילה לפחות. עבירה שנייה היא נהיגה בשכרות, ומי שמורשע בה יאבד את הרישיון לשנתיים ואפילו יותר. עם עו"ד מנוסה יש סיכוי גבוה להגשת כתב אישום שכולל את העבירה הפחות חמורה, ובהתאם גם הענישה תהיה פחות קשה.

* אפשרות זיכוי ריאלית – המפתח לזיכוי כשיש כתב אישום בגין נהיגה בשכרות או תחת השפעת אלכוהול, הוא איתור כשלים בתפעול הציוד או בהתנהלות המשטרה באופן כללי. לשם כך נדרש ניסיון רב, ולכן רק עו"ד שכבר טיפל בהצלחה במקרים דומים הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה.

עורך דין נהיגה בשכרות

העצה הטובה ביותר של עורך דין לנהיגה בשכרות, היא להתנהל לפי הכלל הפשוט: אם שותים, לא נוהגים. חשוב לזכור שאף אחד לא יכול לדעת בוודאות איך האלכוהול משפיע עליו ומה תהיינה תוצאות בדיקת ינשוף או בדיקת דם. מאחר שהמשטרה משקיעה משאבים רבים באכיפת עבירה זו, הסיכוי להיתפס גבוה, וחבל. אם בכל זאת אתם עומדים להיחקר עקב חשד לנהיגה בשכרות או שכבר הוגש נגדכם כתב אישום, חשוב לפנות מיד אל עו"ד ראובן לרנר, ולהיעזר בניסיון הרב שצבר כדי לא לשלם מחיר גבוה מאוד ולא הכרחי (שעלול לכלול גם מאסר בפועל!)

עו"ד ראובן לרנר

ייעוץ ראשוני טרם התחייבות

  משרדים:

  משרד עורכי דין ראובן לרנר

  ניתן להפנות למשרד עו"ד ראובן לרנר ושות', כל שאלה בעבירת תעבורה או המשפטה הפלילי הכרחי להצלחת ההליך המשפטי! פנו עכשיו לייעוץ משפטי.

  הבלוג המשפטי

  בחירת עורך דין מומחה למקרה שלכם

  תחום התעבורה הוא מורכב מאוד בעולם בכלל אך בארץ בפרט. אצלנו השימוש בתחבורה ציבורית הוא ברירת מחדל. התוצאה היא רכבים רבים שנמצאים על הכביש, פקקים

  עורך דין לנהיגה בשכרות
  כל מה שצריך לדעת על עבירות נהיגה

  אחת מעבירות התעבורה חמורות ביותר היא נהיגה בשכרות. בשנים האחרונות משקיעה המשטרה משאבים רבים באיתור נהגים הנוהגים בשכרות וגם העונש על כך חמור ויכול להגיע

  משרד עורכי דין מוביל בירושלים

  בעיר כמו ירושלים, עיר שכולה הרים, ירידות, עליות, סיבובים ופיתולים, קורות לא מעט תאונות רק בגלל המבנה של העיר. ישנן נקודות מועדות לתאונות אשר המקומיים

  דילוג לתוכן