משרד מוביל בעל ניסיון בתיקים מורכבים

פייסבוק
וואטסאפ
הדפסה

עו"ד תעבורה בתל אביב מלווה ומייצג לקוחות בעיר ובכל גוש דן. הוא מטפל בנושאים שונים שחלקם מורכבים ואחרים מנהליים. הוא יעיין בכל תיק ויגבש דרכי פעולה בשיתוף עם הלקוח. כל עזרה בנושא תעבורתי כלשהוא תשפיע ישירות ולטובה על מצב הלקוח. עו"ד ראובן לרנר עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע חשוב.

עו"ד תעבורה בתל אביב – מעורה היטב בכל הנושאים

עו"ד תעבורה בתל אביב מכיר את התחום לעומק ויודע להתייחס בצורה הנדרשת לכל סיטואציה. קיימות כמובן חמורות בהן נתון לקוח שהיה אשם בתאונת דרכים עם הרוגים ו/או פצועים. במצב כזה ובנסיבות מורכבות אחרות, נשלל אוטומטית רישיונו על ידי קצין משטרה. נושאים קשים אחרים הן עבירות מסוכנות העלולות לגרום לתאונות דרכים. כאן ניתן למצוא: נהיגה תחת השפעת אלכוהול ו/או סמים, נהיגה במהירות מופרזת, עקיפות מסוכנות, סטייה ממסלול נסיעה, אי ציות לתמרורים ועוד. טיפולים אחרים הינם פסילת רישיונות, נהיגה ללא רישיונות מתאימים ועוד. נושאים מנהליים ידועים הינם:  איסור שימוש לרכב עקב פגמים בו ו/או הורדתו מהכביש, הפחתת נקודות וביטולן, המרת עונשים קיימים לקלים יותר, השגת זיכויים ועוד. בין המשימות שהוא מבצע בהצלחה ניתן למנות: זיכוי מעבירות כמו: נהיגה בשכרות או במהירות מופרזת. כך למשל, כאשר מתברר לו כי הדו"חות ניתנו שלא על פי החוק ועוד.

משטרה, בתי דין ומשרד התחבורה

נציגי המשטרה מולם הוא עובד הם קצינים השוללים רישיונות, תובעים המחליטים על העמדה לדין ועוד. הוא יכול להקל על הנאשם בשורה של נושאים מולם. טיפולים אחרים נעשים מול המרב"ד שהינו גוף מטעם משרד התחבורה אשר תפקידו לבדוק כשירות של נהג מסיבות רפואיות ואחרות. הוא אף ייצג בבתי דין לתעבורה. כל טיפול ייעשה נקודתית ובאופן הטוב ביותר.

ייצוג מיטבי

עו"ד ראובן לרנר מתמחה בנושאי תעבורה ובנושאים אחרים ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. שירותיו כוללים בדיקת תיק ומתן המלצות על דרכי פעולה נכונים ואפשריים, מחירים נוחים, ליווי ככל הנדרש ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון מצטבר בתחום וישמח לשרת כל לקוח חדש.

עו"ד ראובן לרנר

ייעוץ ראשוני טרם התחייבות

  משרדים:

  משרד עורכי דין ראובן לרנר

  ניתן להפנות למשרד עו"ד ראובן לרנר ושות', כל שאלה בעבירת תעבורה או המשפטה הפלילי הכרחי להצלחת ההליך המשפטי! פנו עכשיו לייעוץ משפטי.

  הבלוג המשפטי

  בחירת עורך דין מומחה למקרה שלכם

  תחום התעבורה הוא מורכב מאוד בעולם בכלל אך בארץ בפרט. אצלנו השימוש בתחבורה ציבורית הוא ברירת מחדל. התוצאה היא רכבים רבים שנמצאים על הכביש, פקקים

  עורך דין לנהיגה בשכרות
  כל מה שצריך לדעת על עבירות נהיגה

  אחת מעבירות התעבורה חמורות ביותר היא נהיגה בשכרות. בשנים האחרונות משקיעה המשטרה משאבים רבים באיתור נהגים הנוהגים בשכרות וגם העונש על כך חמור ויכול להגיע

  משרד עורכי דין מוביל בירושלים

  בעיר כמו ירושלים, עיר שכולה הרים, ירידות, עליות, סיבובים ופיתולים, קורות לא מעט תאונות רק בגלל המבנה של העיר. ישנן נקודות מועדות לתאונות אשר המקומיים

  דילוג לתוכן