ייצוג מקצועי ומעטפת משפטית מלאה

פייסבוק
וואטסאפ
הדפסה

עו"ד תעבורה בבאר שבע מלווה ומייצג לקוחות פרטיים בעיר ובסביבותיה. הוא מייצג מול נציגי משטרת התנועה, משרד התחבורה כולל המרב"ד, בתי דין לעבודה ועוד. כל תיק הנמסר לידיו נבחן היטב ויגובשו דרכי פעולה עבורו. כל טיפול מוצלח יקל מאוד על הלקוח, כאשר כל תיק ינוהל בהתאם לצורך. עו"ד ראובן לרנר עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע מפורט.

עו"ד תעבורה בבאר שבע – ידוע ומוכשר

עו"ד תעבורה בבאר שבע מחזיק ברשותו משרד עם תשתית מעולה לטיפול במכלול הבעיות הקיימות בנושאי תעבורה. הטיפול נעשה בנושאים שונים שחלקם נחשבים לחמורים. כך, לגבי תאונות דרכים מורכבות עם הרוגים ו/או פצועים קשה, בנוסף, עבירות מסוכנות העלולות לגרום לתאונות כמו: נהיגה בשכרות ו/או תחת השפעת סם, במהירות מופרזת, עקיפות מסוכנות, סטייה ממסלול נסיעה, אי ציות לתמרורים ועוד. אחרות הן נהיגה ללא רישיונות מתאימים, פסילת רישיונות ועוד. נושאים מנהליים נפוצים הינם:  איסור שימוש לרכב עקב פגמים בו ו/או הורדתו מהכביש, הפחתת נקודות וביטולן, המרת עונשים קיימים לקלים יותר, השגת זיכויים ועוד. הוא יפעל לביטול דו"חות שלא ניתנו כחוק, ובין היתר, על שכרות – לאחר בדיקת ינשוף לא תקינה, על מהירות – ממצלמה שלא מותקנת כחוק ועוד. הטיפול יכול להיעשות בשלבים ראשונים של האירוע מול קציני המשטרה או בשלבים מאוחרים יותר מול התובעים המשטרתיים ובבתי דין לתעבורה.

רשויות שונות

המשטרה היא האוכפת את החוק. קציני המשטרה, למשל מוסמכים לשלול מנהלית רישיון לאחר תאונה חמורה, תובעים יכולים להמיר עבירות בתיקים המוגשים לבית משפט לקנסות, שופטי בתי משפט לתעבורה אחראים על מתן פסקי דין, מרב"ד  בודק כשירות נהגים מבחינה רפואית ועוד. כל סיטואציה כזאת תטופל אחרת עד למציאת פתרון הולם.

ייצוג וליווי

עו"ד ראובן לרנר מתמחה בנושאי תעבורה ובנושאים אחרים ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא יתמוך נפשית בעתות מצוקה, ייעץ, ימליץ על דרכי פעולה נכונים ואפשריים, ילווה והכול במחירים נוחים. הוא בעל ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך השנים. הוא ישמח לשרת נוספים.

עו"ד ראובן לרנר

ייעוץ ראשוני טרם התחייבות

  משרדים:

  משרד עורכי דין ראובן לרנר

  ניתן להפנות למשרד עו"ד ראובן לרנר ושות', כל שאלה בעבירת תעבורה או המשפטה הפלילי הכרחי להצלחת ההליך המשפטי! פנו עכשיו לייעוץ משפטי.

  הבלוג המשפטי

  בחירת עורך דין מומחה למקרה שלכם

  תחום התעבורה הוא מורכב מאוד בעולם בכלל אך בארץ בפרט. אצלנו השימוש בתחבורה ציבורית הוא ברירת מחדל. התוצאה היא רכבים רבים שנמצאים על הכביש, פקקים

  עורך דין לנהיגה בשכרות
  כל מה שצריך לדעת על עבירות נהיגה

  אחת מעבירות התעבורה חמורות ביותר היא נהיגה בשכרות. בשנים האחרונות משקיעה המשטרה משאבים רבים באיתור נהגים הנוהגים בשכרות וגם העונש על כך חמור ויכול להגיע

  משרד עורכי דין מוביל בירושלים

  בעיר כמו ירושלים, עיר שכולה הרים, ירידות, עליות, סיבובים ופיתולים, קורות לא מעט תאונות רק בגלל המבנה של העיר. ישנן נקודות מועדות לתאונות אשר המקומיים

  דילוג לתוכן