אודות

פייסבוק
וואטסאפ
הדפסה

 

עו"ד ראובן לרנר, מייסד המשרד מועמד לתואר דוקטור במשפטים (Ph.D) במשפט הפלילי, המקנה יתרון וידע בניתוח סוגיות מורכבות ומסובכות במשפט הפלילי ובדיני תעבורה.

המשרד עוסק במשפט פלילי על כל היבטיו לרבות עבירות צווארון לבן-הלבנת הון, שוחד, רכוש וגניבה, מרמה והפרת אמונים ועוד. כמו כן, המשרד עוסק בדיני תעבורה-תאונות קטלניות, נהיגה בשכרות / תחת השפעת סמים, פסילת רישיון, מהירות מופרזת, עקיפות מסוכנות, נהיגה ללא רישיון, נהיגה בזמן פסילה ועוד. המשרד שם דגש על מצוינות ברמה הגבוהה ביותר ומעניק ללקוחות תחושת ביטחון וליווי החל משלב החקירה ועד לסיום ההליך. כמו כן, משרדנו מלווה את התיק מראשיתו ועד סופו ביסודיות וללא פשרות עד לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

 

עו"ד ראובן לרנר התמחה במשרד עורכי דין מהמובילים בתחום הפלילי. כמו כן, עו"ד לרנר מרצה מטעם משרד התחבורה, בדיני תעבורה לנהגים מקצועיים.

במהלך השנים עו"ד לרנר ואשתו עו"ד מיטל לרנר מנהלת המשרד, טיפלו בהצלחה בתיקים החל מעבירות המתה, עבירות מין, אלימות, מרמה וצווארון לבן לרבות עבירות שוחד והלבנת הון, כמו כן בעבירות של נהיגה בגרימת מוות ברשלנות שנגרמו כתוצאה מנהיגה בתחום דיני התעבורה.

 

המשרד העוסק בעיקר בדין הפלילי ובדיני תעבורה.  המשרד הוקם מתוך רצון לתת שירות מקצועי, ישר ואמין ללקוחותיו ובמטרה להעניק את התוצאה הטובה ביותר עבורם.

תחומי עיסוק

אנו מעניקים ייצוג החל משלב החקירה במשטרה, ייעוץ לפני חקירה, הליכי יידוע ושימוע, סגירת תיקים, ניהול הליכים בבתי המשפט בכל הערכאות, בתי משפט השלום, בית המשפט המחוזי ובית המשפט עליון, ייצוג קטינים בבתי המשפט לנוער, כתבי אישום, הליכי מעצר ימים, מעצר עד תם ההליכים, עררים עיונים חוזרים, ערעורים, הליכים משמעתיים, ועדות שחרורים, עתירות אסירים, משפט חוזר, דיון נוסף ועוד.

עו"ד ראובן לרנר

ייעוץ ראשוני טרם התחייבות

  משרדים:

  משרד עורכי דין ראובן לרנר

  ניתן להפנות למשרד עו"ד ראובן לרנר ושות', כל שאלה בעבירת תעבורה או המשפטה הפלילי הכרחי להצלחת ההליך המשפטי! פנו עכשיו לייעוץ משפטי.

  הבלוג המשפטי

  בחירת עורך דין מומחה למקרה שלכם

  תחום התעבורה הוא מורכב מאוד בעולם בכלל אך בארץ בפרט. אצלנו השימוש בתחבורה ציבורית הוא ברירת מחדל. התוצאה היא רכבים רבים שנמצאים על הכביש, פקקים

  עורך דין לנהיגה בשכרות
  כל מה שצריך לדעת על עבירות נהיגה

  אחת מעבירות התעבורה חמורות ביותר היא נהיגה בשכרות. בשנים האחרונות משקיעה המשטרה משאבים רבים באיתור נהגים הנוהגים בשכרות וגם העונש על כך חמור ויכול להגיע

  משרד עורכי דין מוביל בירושלים

  בעיר כמו ירושלים, עיר שכולה הרים, ירידות, עליות, סיבובים ופיתולים, קורות לא מעט תאונות רק בגלל המבנה של העיר. ישנן נקודות מועדות לתאונות אשר המקומיים

  דילוג לתוכן